AKS KORKULUK VE CAM BALKON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kamil DERECİ 2000 yılında, alüminyum korkuluk sektörüne adımını attı ve taşeron ekibini kurdu.

2001 yılında, yaptığı taşeronlukla Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye'nin birçok ilindeki büyük projelere imza attı. Kısa zamanda işine verdiği önem, disiplin ve sanatsal bakışıyla aranılan ve özellikle tercih edilen bir taşeron ekip durumuna geldi ve yeni filizlenmekte olan alüminyum korkuluk sektöründe birçok projeler gerçekleştirdi.

2004 yılında; Şahıs firması olarak AKS KORKULUK'u kurup 25 m2'lik bir teşhir ofisi açarak uygulama alanında kurumsal hizmet vermek için ilk adımını attı.

2005 yılında, teşhir ofisini daha merkezi bir noktaya taşıyıp 100 m2 alana çıkararak yeni ürünlerle müşterilerine hizmet vermeye devam etti.

2006 yılında, karını yatırıma dönüştürerek, korkuluk bağlantı elemanları imalatını kurdu ve müşterilerine zamanında ve daha kaliteli hizmet vermek için kendi tükettiği bağlantı modüllerini imal etmeye başladı.

2007 yılında, makine parkurunu genişletip imalat gücünü arttırarak uygulama alanında faaliyet gösteren firma ve şahıslara bağlantı modülleri tedariki konusunda hizmet vermeye başladı.

2008 yılında, katlanır cam balkon sistemlerinide bünyesine katarak, korkuluk dalında gösterdiği başarıyı bu alandada sürdürdü. 2009 Yılında, ekonomik krizin inşaat sektörüne vurduğu darbeden en az şekilde etkilenmek için kaliteden ödün vermeden işine devam etti ve gücüne güç kattı.

2010 yılında, AKS KORKULUK VE MERDİVEN SİSTEMLERİ ALÜMİNYUM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak kurumsal kimliğini güçlendirdi.

2011 yılında, maddi değerleri her zaman ikinci planda tutarak, mutlak müşteri memnuniyeti için profesyonel kadrosuyla yoluna emin adımlarla devam etti.

2012 yılında, Gürsan Alüminyum, uygulama ve satış bayiliğini aldı.

2013 yılında, Cam korkuluk alanında çalışmalarına ağırlık vererek BTS alüminyum, uygulama ve satış bayiliğini aldı.

2020 yılında, Bks cam balkon imalat ve satış bayiliğini aldı.

2023 yılında, karadeniz bölgesine taşınma kararı aldı.

...
VE GÜNÜMÜZE KADAR; GÜVEN VE İSTİKRARLA YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.